Mural Wizytówką Pabianic.

Numer projektu: Plakat: POBIERZ

Odnowienie ściany widocznej pomiędzy budynkiem Urzędu Miejskiego a SDH Trzy Korony i stworzenie muralu prezentującego zdjęcie starej ulicy Zamkowej.

Celem projektu jest odnowienie ściany, na której znajduje się obecny odrapany malunek na nowy obraz prezentujący zdjęcie starej ulicy Zamkowej. Realizacja właśnie mojego projektu wynika z obecnego stanu ściany oraz tego co przedstawia, proponuję malunek fotorealistyczny prezentujący piękno naszego miasta oraz samej ulicy Zamkowej w czasach jej świetności. Po wielu rozmowach z mieszkańcami wiem że obecny mural przynosi raczej mieszane uczucia, gdy widzieli nowy pomysł w postaci wizualizacji ich entuzjazm nie miał granic. Nasze miasto zmienia się na lepsze Lewityn, Park Słowackiego, Skwer Szarych Szeregów, a w centrum piękny mural, z którego mieszkańcy będą dumni.

Szacunkowy koszt realizacji zadania: 89.000,00 zł

Wymiana okien na nowe plastikowe: 3.500 zł