Znamy numery zadań na liście do głosowania

Znamy numery zadań na liście do głosowania

Dzisiaj (20 września) odbyło się publiczne losowanie miejsc na liście zadań zakwalifikowanych do głosowania w ramach III edycji budżetu obywatelskiego. Od tego momentu wnioskodawcy mogą rozpocząć własne kampanie promujące projekty. Urząd Miejski przygotuje broszury informacyjne zawierające opisy wszystkich projektów poddanych pod głosowanie oraz propozycje materiałów promocyjnych, z których będą mogli skorzystać wnioskodawcy. Lista projektów z numerami przypisanymi podczas losowania znajduje się w załączniku.

Głosowanie elektroniczne rozpocznie się 3 października (wtorek) o północy, a zakończy 16 października (poniedziałek) o godz. 23.59. Głosowanie tradycyjne w tym samym terminie w godzinach pracy obiektów, w których staną urny (lista miejsc będzie znana do końca września). W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Pabianic, który w bieżącym roku ukończy 16 lat. Wybieramy 3 z 32 zadań - najwyżej oceniany projekt otrzymuje 3 pkt., najniżej oceniany 1 pkt.

Prezydent Grzegorz Mackiewicz zachęca do wzięcia udziału w głosowaniu i zaprasza na Piknik Wnioskodawców, który odbędzie się w pierwszą sobotę października (7.10.2017 r.) w godzinach 10.00 – 13.00 na placu przed Urzędem Miejskim przy ul Zamkowej 16. Podczas imprezy pabianiczanie będę mogli porozmawiać z autorami projektów i oddać głos na wybrane zadania.


Załączniki

Udostępnij ten artykuł

Komentarze