Komunikat:
8791 pabianiczan wzięło udział w głosowaniu w ramach V edycji budżetu obywatelskiego. To wynik o ponad 3000 większy względem poprzedniej edycji. 8475 osób zagłosowało przez Internet, a 316 drogą tradycyjną. Mieszkańcy wybrali 6 spośród 16 projektów.

Infrastruktura boiska na obiekcie MOSiR

Punktów: 560
Numer projektu: 03 Plakat: POBIERZ
Opis

Celem zmiany infrastruktury boiska jest dostosowanie terenu wkoło boiska do standardów umożliwiających organizację zawodów sportowych dla podmiotów korzystających z terenu MOSiR Pabianice. Modernizacja istniejącego oświetlenia na boisku pozwoli na wydłużenie czasu korzystania z boiska i pozwoli na organizację imprez sportowych w godzinach wieczornych. Montaż trybuny dla kibiców umożliwi oglądanie przez nich w dobrych warunkach organizowanych zawodów na różnym szczeblu rozgrywek, które są organizowane dla dzieci i młodzieży z naszego miasta. Zakup bramek przenośnych i ławek rezerwowych przejezdnych pozwoli dostosować boisko do potrzeb organizacji zawodów sportowych na całym terenie MOSiR Pabianice.

Obecny stan infrastruktury na obiekcie MOSiR nie spełnia oczekiwań podmiotów korzystających z niego. Zmiana infrastruktury zwiększy atrakcyjność ośrodka MOSiR i umożliwi organizację większej ilości zawodów sportowych w dobrych warunków.

Lokalizacja

MOSiR Pabianice, ul. Grota Roweckiego 3.
Obiekt otwarty codziennie od 8:00 do 20:00.

Szacunkowy koszt realizacji

Przewidywany całkowity koszt projektu: 250 000 zł

Wymiana lamp i przyłączy
Zakup i montaż trybuny
Zakup bramek przenośnych x 2 komplety
Zakup ławek rezerwowych przejezdnych

Inne projekty